Paslaugos

Vežėjams ar ekspeditoriams yra būtina turėti savo agentą uoste, kuris tinkamai ir laiku išsiųstų krovinį, įformintų dokumentus, atstovautų muitinėje, jūrinėse linijose, prižiūrėtų krovinio perkrovimą ar atliktų kitus su krovinio tvarkymu susijusius pavedimus. Mūsų darbuotojai puikiai išmano savo darbą, organizuodami  tiek sausumos, tiek jūrinius pervežimus.

Aptarnaujame konteinerinius traukinius „Vilnius shuttle“, „Viking“ ir „Baltica Transit“.

Bedrovėje dirba ilagalaikę patirtį sukaupę muitinės tarpininko atstovai, uosto ekspeditoriai, transporto vadybininkai.

Esame Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos "Lineka"  ir  Bureau International del Containers et du Transport Intermodal nariai.

Mūsų klientai – jūrinės konteinerinės linijos ir ekspeditoriai.

2009 metais, įgyvendinę „Vilnius shuttle“ projektą, tapome pirmuoju geležinkelio transporto operatoriumi Lietuvoje.

 

Vykdome uosto ekspeditoriaus ir muitinės tarpininko veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 2009-03-06 bendrovei  išduotas liudijimas leidžiantis verstis muitinės tarpininko veikla Nr.0938.

Vykdant tranzito procedūrą,  INTERMODAL CONTAINER SERVICE  kaip patikimam ūkio subjektui, yra leista naudotis „Bendrąja garantija“, kurios referencinis dydis yra 1 600 000 litų. Bendrovės vykdomos muitinės tarpininko ir vežimų geležinkeliu veiklos yra apdraustos draudimo bendrovėse. Bendrovei, kaip NATO paslaugų teikėjui, yra suteiktas NCAGE numeris.

Klaipėdos uoste ir  Vilniuje savo klientams siūlome pasinaudoti teikiamomis terminalų krovos paslaugomis perkraunant krovinius į/ iš konteinerių.

Sukaupę nemažą patirtį krovinių gabenime konteineriuose geležinkeliu,  siūlome vežti geležinkeliu krovinius mūsų įmonės konteineriuose ant privačių geležinkelio platformų.  Mūsų įmonės parką sudaro daugiau kaip 200 vnt. 2011-2012 metų gamybos sertifuotų ISO standarto 40 HC konteinerių su įmonės raidiniu prefiksu LICU.  

Taip pat parduodame įvairių tipų jūrinius naujus ir naudotus konteinerius Vilniuje ir Klaipėdos uoste.


Krovinius gabenti  taip pat  siūlome ir Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos geležinkelių administracijų konteineriais.