VILNIUS SHUTTLE

Šaudyklinis konteinerinis traukinys

Mūsų bendrovės ir partnerių (AB "Lietuvos geležinkeliai", KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS, UAB, LKAB "Klaipėdos Smeltė") projektas - šaudyklinis konteinerinis traukinys Klaipėda-Vilnius-Klaipėda "Vilnius shuttle", kuris  Logistikos  Įmonių Asociacijos  2009 metais už pasiekimus logistikos srityje buvo pripažintas  geriausiu metų projektu. Dabar „Vilnius Shuttle“ dėka konteineriai iš Klaipėdos uosto jau du kartus per savaitę greitai ir saugiai pasiekia Vilnių geležinkeliu, o autotransporto pagalba klientui pristatomi tiesiai "iki durų“. 
 
Be ženklios finansinės naudos, mūsų klientai naudojasi ir kitais šio projekto pranašumais:
 
• taupomi laiko kaštai – visada aišku kada atvyks krovinys, nes traukinys nestovi kamščiuose, jam nenuleidžia ratų, „nesėda akumuliatoriai“, - visas važiavimas vyksta pagal griežtai nustatytą grafiką;
• lengvas konteinerių pristatymo iškrovai planavimas;
• nesudėtingas sandėlio darbo laiko planavimas;
• galimybė iškrovai pateikti didelius kiekius krovinio ir arba išskaidyti pristatymą  per kelias dienas.
 
Geležinkelio platformos su konteineriais kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį iš konteinerių terminalų išvyksta  18 val., sujungiamos į sąstatą Draugystės geležinkelio stotyje ir 22 val. Išvyksta Vilniaus kryptimi. Tranzito laikas Klaipėda - Vilnius yra 9 valandos. Iš Vilniaus traukinys išvyksta kiekvieną savaitės antradienį ir ketvirtadienį.  
Aptarnaujami importo ir eksporto srautai. Nuo projekto pradžios yra pervežta daugiau kaip 20000 TEU (sąlyginių konteinerinių vienetų).  
 

ICS